Hakkımızda

Büşra Endüstriyel Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketimiz 1994 yılında kurulmuştur. Endüstriyel alanda kullanılan elektronik cihazlar , elektronik kartlar ve diğer sistemler alanında 20 yıllık bir tecrübeye sahiptir. Profesyonel ve deneyimli teknik servis çalışanlarıyla bu cihazların onarımı ve bakımı konusunda hizmet vermektedir. Yılların vermiş olduğu iş tecrübesi , orijinal yedek malzemeler ile gerek teknik servisimizde gerekse yerinde servis hizmeti sunulmaktadır.

Ağırlıklı olarak Siemens ve Indramat kontrol sistemleri tamiri konusunda teknik servis hizmeti verilmektedir. Siemens endüstriyel sistemlerin , Simodrive , Sinamics ve diğer tüm serilerin , endüstriyel elektronik kartların ve Cnc tezgahların tamir işlemleri yapılır ve daha sonra teknik servisimizde bulunan test sistemleriyle denenir. Ürünlerin çalışır durumda olduğu tespit edilir ve bu aşamalardan sonra müşterilerimize teslim edilir.

Firmamızın amacı müşterilerimizin maddi açıdan ve zaman bakımından kayıplarını minimum seviyeye indirebilmektir. Her türlü elektronik kart ve cihazların onarımına çözüm imkanı sağlanmaktadır. Ayrıca yerinde bakım-onarım hizmetimiz ile müşterilerimize hızlı , garantili ve ekonomik çözümler sunulmaktadır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentileri çerçevesinde kalite bilincini hep ön planda tutarak kaliteli uygun fiyatla hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktır.

Vizyonumuz

Siemens Kontrol Sistemlerinde kart onarım çözümlerinde bölgemizde lider firma olmak istiyoruz. Yatırımlarımızı bu yönde yapmaktayız.

Çalışmalarımızda en büyük amacımız; Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, firmalara vakit ve iş kaybı yaşatmadan çözüm üretmektir.

Deneyimlerini ve birikimleri yeni piyasaya giren arkadaşlarla paylaşmak gerektiğinde teknik servisimizi hizmetlerine sunarak onarım yaptıkları kartları test etmek konusunda yardımcı olmaktır.

Temel İlkelerimiz

  • Her işi küçük büyük ayırt etmeden süratle çözmek ve titizlikle takip etmek.
  • Hizmet öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini sağlamak.
  • İlişkilerimizde güven, saygı, açıklık ve doğruluğu hep ön planda tutmak.
  • Şirketimizin çalışanlarıyla bir bütün olduğumuzun bilincinde olmak.
  • Çalışanlarımıza saygılı ve eşit davranmak.
  • Şirketimizin itibarını korumak ve işimizle gurur duymak.
  • Temiz bir çevre bilincine sahip olmak.